درباره ما

فروشگاه نیکا یدک در سال 1384 همزمان با ورود خودروهای چینی به کشور فعالیت خود را در زمینه واردات و توزیع لوازم یدکی خودرو های چینی آغاز کرد .

در حال حاضر دارای هفت نمایندگی فعال است، که با کادری مجرب و فنی در ارائه محصولات مشغول به کار هستند.

 

خودرو سازی یکی از بزرگترین صنایع در سطح جهان می باشد. کارخانه های بزرگی در سرتاسر جهان در صنعت خودرو سازی مشغول به فعالیت هستند. فعالیت اصلی این کارخانه ها تولید خودرو است. تهیه ی لوازم و قطعات خط تولید خودرو از ضروریات یک کارخانه تولید خودرو می باشد. در کنار ساخت خودرو، هر خودرو در حین مصرف، به لوازم مصرفی نیاز دارد که این لوازم، به لوازم یدکی خودرو معروف بوده که متقاضیان زیادی را نیز در سراسر جهان دارد.

 

لوازم یدکی خودرو شامل مواردی چون قطعات موتوری، قطعات گیربکس،قطعات برقی، قطعات جانبی و مرتبط با بدنه ی خودرو، قطعات مرتبط با شاسی خودرو و قطعات مصرفی می باشد. سیلندر، بلوک سیلندر، واشر سرسیلندر، بوش سیلندر، واتر پمپ، پیستون، میل‌لنگ، کارتر، سوپاپ، شمع، تسمه تایم، فلایویل، شاتون، پمپ روغن، سوپاپ و…. از جمله قطعات فنی و موتوری خودرو هستند.

 

درها، شیشه ی خودرو، گلگیر، دستگیره ها، درب کاپوت، صندوق و… نیز جزو قطعات مرتبط با بدنه به حساب می آیند. دینام، استارت، سیم کشی، بوق، چراغ ها، رله ها، فن ها جزء قطعات برقی خودرو به حساب می آیند.

 
با خرید از فروشگاه نیکا یدک از سه اصل زیر بهره مند شوید:

اصالت و تضمین کیفیت قطعات

سهولت در خرید و پرداخت وجه

اطمینان از خرید و بازگشت وجه

فروشگاه لوازم یدکی نیکا یدک (لوازم یدکی خودرو ) در خیابان ملت تهران و خیابان امیر کبیر واقع شده است . این فروشگاه از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند عمارت مسعودیه و گذر گردشگری باب همایون ، موزه 13 آبان استاد علی اکبر صنعتی و پاساژ کاشانی و پاساژ معصومی و پاساژ ملت همچنین پارکینگ ناصر خسرو ، خودرو آیدی ، هتل ثامن ، هتل آسیا مهمانسرا ی بهارستان و فروشگاه تویوتا کار قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو ملت ،برای دسترسی راحت تر و کمک به داشتن هوایی پاک تر ، می توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

 

فروشگاه نیکا یدک ارائه دهنده بهترین و با کیفیت ترین لوازم یدکی خورد می باشد. که طبق موارد ذیل در خدمت مشتریان عزیز به صورت شبانه روزی است :
واردکننده لوازم یدکی خودرو

قطعات شرکتی و وارداتی برای کلیه خودروها
ارسال قطعه به شهرستان ها و استان ها
پاسخگویی شما در ایام تعطیل
تامین کننده کلیه قطعات خودروهای چینی